Danışmanlık Sektörü

AGM Stratejik Çözümler A.Ş.

AGM Stratejik Çözümler A.Ş. 2007 yılında proje finansmanı ve öncelikli olarak Avrupa Birliği projeleri alanında hizmet vermek amacıyla Ankara’da kurulmuştur. Avrupa Birliği ve Kalkınma Ajansları tarafından desteklenen hibe projelerinin Proje Döngüsü Yönetimi (Project Cycle Management – PCM) yöntemiyle hazırlanması ve uygulanmasında danışmanlık ile proje değerlendirme raporlarının yanı sıra, PCM eğitimlerinin verilmesi ve yabancı firma ve kuruluşlara yerel ihtiyaçlarının karşılanmasında destek olunması AGM Stratejik Çözümler A.Ş.’nin çalışma alanları arasındadır.

AGM Stratejik Çözümler A.Ş., ayrıca TÜBİTAK tarafından her ölçekten sanayi kuruluşuna, üniversitelere, belediyelere, diğer kamu kurumlarına ve bağımsız araştırmacılara Ar-Ge çalışmalarına yönelmelerini ve karşılıklı işbirlikleri geliştirmelerini teşvik etmek amacıyla yürütülen programlar kapsamında çeşitli projeler için sağlanan ulusal ve uluslararası desteklere ulaşılması ve bu desteklerin doğru kullanılması için danışmanlık hizmeti vermektedir.

Healthy in Turkey

Healthy in Turkey, Türkiye’de tedavi olmak isteyen kişilere rehberlik eden bir sağlık turizmi firmasıdır. Farklı ülkelerden ülkemize gelen hastaların alanında en iyi uzman doktorlara ve sağlık kuruluşuna ulaşmalarına yardımcı olarak, birinci sınıf teknoloji ile donatılmış tesislerde güçlü eğitim ve sağlam deneyime sahip sağlık personeli tarafından güvenilir, kaliteli ve hızlı tedavi hizmeti almalarını sağlar. Healthy in Turkey misafirlerine ayrıca uçak bileti, havaalanı ve şehir içi transferleri, konaklama ve turistik aktivite organizasyonu hizmeti de vermektedir.

keyboard_arrow_up