YENİGÜN Kurumsal Değerleri İle Uyumlu Hareket Etmek

Uluslararası rekabetin egemen, hızlı değişimin ise kaçınılmaz olduğu günümüz dünyasında şirketlerin çizgilerini koruyarak uzun yıllar ayakta kalması başlı başına bir başarıdır ve bu başarının altında yatan temel nedenler arasında kalite, istikrar ve şartlara hızlı uyum kadar, sahip olunan değerlere bağlılık ile güçlü takım ruhu da büyük önem taşır.

İş dünyasının hızlı ve yoğun temposuna ayak uydururken temel kurumsal değerlerden ödün vermeyen, şirketine karşı güçlü aidiyet duygusu ve çalışma arkadaşlarıyla samimi bir bağ geliştirmiş bir ekibin varlığı, şirketin yolunu ve özünü kaybetmeden hedeflerine doğru ilerlemesi için esastır.

Kurulduğu günden itibaren saygınlık, dürüstlük ve güvenilirlik ilkelerine bağlılığını her şartta korumuş bir firma olarak, uluslararası arenada 45 yılı aşkın zamandır süregelen başarımızın bu ilkelerin her kademeden çalışma arkadaşlarımız tarafından içtenlikle benimsenmiş olmasından kaynaklandığının bilincindeyiz.

Unutmayalım ki şirketler kağıt üstünde yaşayan varlıklarken, onları görevini layığıyla yerine getiren, kendini işine ve ekibine bağlı hisseden, sorumluluk bilincine sahip çalışanları hayatta ve ayakta tutar. İşte bu nedenle YENİGÜN’ü YENİGÜN yapan değerlerin tüm ekibimiz tarafından benimsenmesi bizler için büyük önem taşıyor.

Elinizde tuttuğunuz İş Etiği ve Davranış Kuralları rehberini, yıllardır uygulamakta olduğumuz sözlü kurallar ve davranış biçimlerini yazılı hale getirerek hem aramıza yeni katılan arkadaşlarımıza YENİGÜN’ün prensiplerini tanıtmak, hem de hepimizin konuşacağı bir ortak dil yaratmak amacıyla hazırladık.

Bu kitapçıkta yazılı ilkelerin bugüne kadar olduğu gibi, gelecekte de pusulamız olmasını ve nice başarılı projelere imza atarken hepimize yön göstermesini dileriz.

Fikret Yenigün
CEO

İş Etiği Dokümanı

Fikret Yenigün
CEO

Şirketine karşı güçlü aidiyet duygusu ve çalışma arkadaşlarıyla samimi bir bağ geliştirmiş bir ekibin varlığı, şirketin yolunu ve özünü kaybetmeden hedeflerine doğru ilerlemesi için esastır.

keyboard_arrow_up