Haberler

 • ENR Magazibe tarafından her yıl yayımlanan uluslararası enbüyük 250 müteahit firma listesine 2008 yılından bu yana Yenigün İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak 6.Kez girmeye hak kazandık.

  ENR Magazibe tarafından her yıl yayımlanan uluslararası enbüyük 250 müteahit firma listesine 2008 yılından bu yana Yenigün İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak 6.Kez girmeye hak kazandık.

  [Haber Detay]

 • Rusya'nın Disneylandı'nı Tamamladık.

  Rusya'nın Karadeniz kıyısındaki Soçi şehrinde Rusya'nın Disneyland'ı, dev eğlence parkı Soçi Park Projesi'nin inşaatı tamamlanmıştır.

  [Haber Detay]

 • YönetimKurulu Başkanı'mız Mithat Yenigün TMB'nin yeni başkanı seçildi.

  Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) 31. OlağanGenel Kurulu, birliğin Ankara'daki yeni Genel Merkez binasında 29 Nisan 2014 degerçekleştirildi. Genel kurulda yapılan seçime tek aday olarak giren

  [Haber Detay]

 • Emlak Konut GYO'nun Kazlıçeşme İhalesini Özak-Yenigün-Delta ortaklığı kazanmıştır.

  İstanbul’daki en büyük arsa olarak nitelendirilen arazi, toplam 4 milyar TL bedel ile Özak-Yenigün-Delta İş Ortaklığının olmuştur.

  [Haber Detay]

 • En Başarılı Kültür Turizmi Yatırımı kategorisinde otelimiz Kasr-ı Nehroz, üçüncülük ödülüne layık görülmüştür..

  2013 yılı Türkiye'nin En Başarılı Turizm Yatırımları Araştırması ödülleri 26 Eylül tarihinde Esma Sultan Yalısı'nda düzenlenen törenle sahiplerini buldu....

  [Haber Detay]

Faaliyette Olduğumuz Ülkeler

Yenigün İnşaat, 1973 yılından bugüne yurtiçi ve yurtdışında birçok projeyi başarı ile tamamlamıştır.

Ankara'da bulunan merkez ofisimiz dışında; Türkiye'de İstanbul ve yurtdışında ABD, SuudiArabistan, Rusya ve Polonya'da da ofislerimiz mevcuttur.
Intranet